ZALETY MOUNTCYCLE

Dzięki MountCycle raz na zawsze zapomnisz o frustrujących sposobach montażu numerów za pomocą opasek zaciskowych lub sznurówek i nie będziesz musiał pamiętać o zabieraniu dodatkowych narzędzi do demontażu. MountCycle da Ci wygodę i zadowolenie.


MountCycle pozwoli Tobie na zawsze zapomnieć o dotychczasowych sposobach montażu numerów startowych. Nie będziesz musiał już pamiętać o tym, by na każde zawody zabierać opaski zaciskowe oraz dodatkowe narzędzia do demontażu numeru. Po zastosowaniu uchwytu MountCycle, zobaczysz jak wygodnie, można montować numer startowy na kierownicy Twojego roweru.

 


Kształt MountCycle został tak dobrany, by nie kolidował z innymi urządzeniami zamontowanymi na kierownicy np. licznik, zegarek. Dodatkową funkcją przy korzystaniu z MountCycle jest to, że gdy prawidłowo zamontujesz uchwyt, to na tylnej powierzchni numeru pozostanie przestrzeń, do której możesz przykleić np. mapę trasy, lub profil wysokościowy. Takie umiejscowienie mapy lub profilu jest bardzo wygodne, ponieważ jest to ten sam obszar, w którym zazwyczaj montujesz swój licznik rowerowy.Uchwyt MountCycle jest uchwytem wielorazowego użytku. Konstrukcja uchwytu oraz sposób montażu na kierownicy został tak zaplanowany, że od teraz będziesz mógł wielokrotnie zakładać i równie łatwo zdejmować MountCycle z kierownicy roweru. Co więcej, jeśli np. startujesz w większej liczbie zawodów i posiadasz więcej numerów startowych, to po zastosowaniu MountCycle będziesz mógł szybko i łatwo łączyć potrzebny Tobie numer z uchwytem.


Prace nad optymalizacją MountCycle trwały prawie rok. Testy były prowadzone w wyścigach podczas ekstremalnych warunków. Wszystko to doprowadziło do tego, że dziś jestem pewien co do funkcjonalności i jakości, jaką gwarantuje uchwyt MountCycle. Dlatego każdy uchwyt zakupiony na jednej z moich aukcji, jest objęty 30-dniową gwarancją satysfakcji. Oznacza to, że jeśli uznasz, że produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, to do 30 dni od zakupu będziesz mógł zwrócić MountCycle bez podawania jakichkolwiek powodów.*


*wszystkie uchwyty MountCycle które zostaną zakupione na kontach Administratora w portalu allegro objęte są 30-dniową gwarancją satysfakcji.